Wedstrijdkalender

24/08/2014

24/08/2014 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W)

Nieuwelingen 2.17 NAT - Rit IC - Nieuwelingen

Technische gegevens

68,15 km - 750 EUR - Clubprijzen: 365 EUR - Bijkomende prijzen: 465 EUR. Voorinschrijvingen: Op Uitnodiging - Dirk Heye, Molentjesstraat 5, 8510 Kooigem (0473248505) (dirk.heye@telenet.be). - I: Dorpshuis - Rekkem, Plaats 30, 8930 Rekkem - U: 13:00/14:30/15:00 - K: Sportcentrum Ter Steenlandt, Lauwestraat, 8930 Rekkem - Contact: Joël Van Den Nest, 8930 Rekkem (joel.van.den.nest@telenet.be) - Extra info: Aanloopstrook van 1,5 km + 10 x 6,5 km / 5€ (21-40) / Clubprijzen: 10€ (11-20) / Eindpuntenklassement: 365€ / Eindklassement Jongeren: 100€

Rituitslag

AANTAL DEELNEMERS: 126

1
WEEMAES Sasha
WIELERTEAM WAASLAND VZW
01:34:32
2
PHILIPSEN Jasper
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
3
TULETT Daniel
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
4
HECHT Gage
USA
 
5
VAN DE WATER Pieter
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
 
6
VAN HAUWERMEIREN Michiel
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
7
APERS Ruben
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
8
BONNE Bert
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
 
9
BECK Cedric
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
10
STEYNEN Reno
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
11
TANGHE Lennert
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
12
HAYTER Ethan
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
13
PETERS Tom
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
14
WALLS Matthew
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
15
DEBUYCK Robbe
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
 
16
VAN ENDE Wouter
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
 
17
DE WEVER Merten
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
18
COMMISSARIS Lucas
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
19
ROMBOUTS Seppe
DCM CYCLING TEAM
 
20
VAN BOKHOVEN Ramon
TWC PIJNENBURG
 
21
REYNDERS Jens
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
22
SEGAERT Loïc
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
 
23
HILLEN Michiel
WSC HAND IN HAND BAAL
 
24
MEEUS Jordi
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
25
VERCAMST Wesley
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
26
RENARD Simon
SELECTION FCWB
 
27
DUHAMEL Job
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
28
VERHOFSTADT Thibau
ISOREX CYCLING TEAM
 
29
BOGAERT Mathieu
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
 
30
DE PESTEL Sander
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
31
VAN MOER Brent
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
32
VERSCHAEVE Viktor
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
33
OFFERMANS Michiel
CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
 
34
DRIESEN Yarne
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
 
35
VANDENBROECK Yarno
CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
 
36
DEWACHTER Aaron
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
 
37
CALLENS Martijn
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
 
38
SERNEELS Dieter
DCM CYCLING TEAM
 
39
COUHYSDER Neil
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
 
40
BOUTS Jens
DCM CYCLING TEAM
 
41
VANSTEELANDT Thomas
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
 
42
BLEVINS Christopher
USA
 
43
VAN DONINCK Alec
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
44
CASSAERT Loran
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
 
45
NEVENS Tibo
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
46
FIVÉ Trystan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
47
ULENS Lennert
LOTTO OLYMPIA TIENEN
 
48
VERHULST Wouter
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
 
49
DE GROOT Jordy
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
 
50
BOUTTÉ Niels
WIELERTEAM IEPER
 
51
CARPENTIER Jari
WIELERTEAM IEPER
 
52
JAQUES Arne
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
 
53
COPPENS Jan
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
54
PEETERS Arne
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
55
TRIO Maxim
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
 
56
BEKAERT Yentl
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
57
HEINDERSON Maths
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
58
GABRIELS Senne
DCM CYCLING TEAM
 
59
VOLKAERT Jonas
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
60
PLYSIER Thibault
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
 
61
MEYERS Vincent
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
62
WUYTS Sooi
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
 
63
WYFFELS Jonas
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
64
BULLEY Lewis
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
65
MC ELROY Grant
USA
 
66
DEMOLDER Stijn
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
67
DE WAELE Bjarne
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
 
68
PESSEMIER Tom
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
 
69
VANBORM Kenneth
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
 
70
ARNOU Steve
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
 
71
VERBEKEN Dave
CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
 
72
VERHULST Lothar
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
 
73
NOPPE Matthias
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
74
DELANGHE Niels
LOTTO OLYMPIA TIENEN
 
75
GOVAERTS Brent
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
 
76
UALGASI Bram
CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
 
77
WUYTS Siebe
WSC HAND IN HAND BAAL
 
78
WEBBER Matthew
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
79
HUYS Laurens
SELECTION FCWB
 
80
VERHOEVEN Robbe
DCM CYCLING TEAM
 
81
GAYTANT Remco
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
82
VAN MELLAERT Laurens
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
 
83
COGHE Lennert
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
 
84
VANDENBERGHE Maxim
LOTTO OLYMPIA TIENEN
 
85
DELEU Arnaud
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
86
SNELS Robbe
WSC HAND IN HAND BAAL
 
87
VERCRUYSSE Bryan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
88
VAN BUN Dries
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
89
VAN HELVOIRT Koen
TWC PIJNENBURG
 
90
BEARD Cameron
USA
 
91
BERO Sean
SELECTION FCWB
 
92
BLUMMEL Robin
TWC PIJNENBURG
 
93
VERDONCK Loeka
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
94
DRUYTS Miquel
DCM CYCLING TEAM
 
95
VANDEVOORDE Jari
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
 
96
VANDROMME Alessandro
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
 
97
VERPAELE Thibault
ISOREX CYCLING TEAM
 
98
SCHOTS Michaël
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
99
VERBIST Lennert
WSC HAND IN HAND BAAL
 
100
CAETHOVEN Kenneth
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
101
DE PAUW Ayrton
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
 
102
KONINGS Frits
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
103
MAHIEU Mathias
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
104
LINDTHOUT Arne
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
 
105
VERELST Luca
WSC HAND IN HAND BAAL
 
106
TREMERIE Jensy
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
107
PARMENTIER Roald
LOTTO OLYMPIA TIENEN
 
108
BERNAERTS Jarne
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
 
109
DEJONGHE Roeland
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
 
110
LIEVENS Dayvin
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
111
HUYGHE Gilles
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
112
DOISON Rodolphe
SELECTION FCWB
 
113
DEVENIJNS Sander
ISOREX CYCLING TEAM
 
114
VAN DER EYCKEN Brent
WSC HAND IN HAND BAAL
 
115
MC ELROY Sean
USA
 
116
BARNES David
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
117
VAN KEIRSBULCK Engelbert
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
118
PLOVIE Tom
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
00:00:56
119
DE CLERCQ Aaron
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
00:01:04
120
THIJSSEN Gerben
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:00:00

Individueel klassement

AANTAL DEELNEMERS: 126

1
WEEMAES Sasha
WIELERTEAM WAASLAND VZW
04:49:55
2
HECHT Gage
USA
00:00:37
3
PHILIPSEN Jasper
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:00:44
4
REYNDERS Jens
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
00:00:51
5
VAN MOER Brent
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:00:55
6
VERSCHAEVE Viktor
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:00:57
7
THIJSSEN Gerben
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:00:59
8
TULETT Daniel
SOUTH EAST CYCLING TEAM
00:01:00
9
TANGHE Lennert
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
10
DE WEVER Merten
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
11
DEMOLDER Stijn
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
12
PETERS Tom
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
00:01:01
13
BEKAERT Yentl
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
14
VAN KEIRSBULCK Engelbert
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
15
WALLS Matthew
SOUTH EAST CYCLING TEAM
00:01:06
16
HAYTER Ethan
SOUTH EAST CYCLING TEAM
00:01:10
17
BULLEY Lewis
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
18
WEBBER Matthew
SOUTH EAST CYCLING TEAM
00:01:11
19
BONNE Bert
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:01:14
20
VANDROMME Alessandro
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
 
21
MC ELROY Sean
USA
00:01:15
22
VAN DE WATER Pieter
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
00:01:16
23
BLEVINS Christopher
USA
 
24
MC ELROY Grant
USA
 
25
GOVAERTS Brent
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
 
26
CASSAERT Loran
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
00:01:22
27
VANBORM Kenneth
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
 
28
JAQUES Arne
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
 
29
VERHULST Lothar
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:01:23
30
NEVENS Tibo
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:01:24
31
COPPENS Jan
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
32
GAYTANT Remco
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
33
STEYNEN Reno
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:01:26
34
APERS Ruben
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
35
BECK Cedric
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
36
COMMISSARIS Lucas
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
37
KONINGS Frits
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
38
VAN BOKHOVEN Ramon
TWC PIJNENBURG
00:01:27
39
RENARD Simon
SELECTION FCWB
 
40
MEYERS Vincent
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
41
ROMBOUTS Seppe
DCM CYCLING TEAM
00:01:28
42
DEBUYCK Robbe
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
00:01:33
43
DEWACHTER Aaron
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
 
44
VERHULST Wouter
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
 
45
VERHOFSTADT Thibau
ISOREX CYCLING TEAM
00:01:35
46
UALGASI Bram
CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
00:01:37
47
VANDENBROECK Yarno
CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
 
48
OFFERMANS Michiel
CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
 
49
VERBEKEN Dave
CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
 
50
FIVÉ Trystan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:01:40
51
ARNOU Steve
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
 
52
TRIO Maxim
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
 
53
SNELS Robbe
WSC HAND IN HAND BAAL
00:01:41
54
WYFFELS Jonas
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:01:52
55
PESSEMIER Tom
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
00:01:54
56
DE PESTEL Sander
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:01:56
57
CARPENTIER Jari
WIELERTEAM IEPER
00:02:02
58
MEEUS Jordi
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:02:03
59
VAN HAUWERMEIREN Michiel
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:02:06
60
VAN ENDE Wouter
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
00:02:14
61
HUYS Laurens
SELECTION FCWB
00:02:25
62
VAN DONINCK Alec
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:02:53
63
HILLEN Michiel
WSC HAND IN HAND BAAL
00:03:15
64
SEGAERT Loïc
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:05:15
65
VANSTEELANDT Thomas
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
00:05:23
66
HEINDERSON Maths
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:05:28
67
BEARD Cameron
USA
 
68
GABRIELS Senne
DCM CYCLING TEAM
00:05:31
69
COUHYSDER Neil
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
00:05:41
70
NOPPE Matthias
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:05:43
71
BERO Sean
SELECTION FCWB
00:05:44
72
ULENS Lennert
LOTTO OLYMPIA TIENEN
00:05:51
73
PLYSIER Thibault
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:05:55
74
DE WAELE Bjarne
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
00:05:59
75
CALLENS Martijn
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
00:06:09
76
LIEVENS Dayvin
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:06:14
77
DEJONGHE Roeland
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
00:06:21
78
DRIESEN Yarne
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
00:06:34
79
PLOVIE Tom
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
00:06:37
80
DEVENIJNS Sander
ISOREX CYCLING TEAM
00:06:45
81
COGHE Lennert
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
00:07:11
82
VAN BUN Dries
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:07:16
83
SCHOTS Michaël
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
84
DOISON Rodolphe
SELECTION FCWB
 
85
SERNEELS Dieter
DCM CYCLING TEAM
00:07:23
86
VAN DER EYCKEN Brent
WSC HAND IN HAND BAAL
00:07:41
87
DE GROOT Jordy
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
00:07:43
88
WUYTS Sooi
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
 
89
VAN MELLAERT Laurens
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
00:07:47
90
CAETHOVEN Kenneth
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:08:02
91
VANDEVOORDE Jari
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
00:08:06
92
VERCRUYSSE Bryan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:08:46
93
MAHIEU Mathias
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:08:55
94
BERNAERTS Jarne
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
00:09:12
95
BOUTS Jens
DCM CYCLING TEAM
00:09:13
96
DELEU Arnaud
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:09:25
97
BARNES David
SOUTH EAST CYCLING TEAM
00:09:30
98
VAN HELVOIRT Koen
TWC PIJNENBURG
00:09:33
99
VERCAMST Wesley
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:09:59
100
DELANGHE Niels
LOTTO OLYMPIA TIENEN
00:10:02
101
PEETERS Arne
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:10:06
102
BLUMMEL Robin
TWC PIJNENBURG
00:10:12
103
WUYTS Siebe
WSC HAND IN HAND BAAL
00:10:25
104
LINDTHOUT Arne
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
00:12:26
105
VERBIST Lennert
WSC HAND IN HAND BAAL
00:12:52
106
VERHOEVEN Robbe
DCM CYCLING TEAM
00:14:04
107
PARMENTIER Roald
LOTTO OLYMPIA TIENEN
00:14:21
108
BOGAERT Mathieu
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
00:14:26
109
TREMERIE Jensy
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:14:38
110
DE PAUW Ayrton
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
00:14:40
111
BOUTTÉ Niels
WIELERTEAM IEPER
00:15:00
112
VANDENBERGHE Maxim
LOTTO OLYMPIA TIENEN
00:15:11
113
HUYGHE Gilles
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:15:15
114
VOLKAERT Jonas
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:15:58
115
DUHAMEL Job
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:16:05
116
VERDONCK Loeka
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:16:35
117
VERELST Luca
WSC HAND IN HAND BAAL
00:17:20
118
DRUYTS Miquel
DCM CYCLING TEAM
00:17:36
119
VERPAELE Thibault
ISOREX CYCLING TEAM
00:18:04
120
DE CLERCQ Aaron
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
00:19:27

Puntenklassement

AANTAL DEELNEMERS: 126

1
WEEMAES Sasha
WIELERTEAM WAASLAND VZW
56
2
PHILIPSEN Jasper
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
3
HECHT Gage
USA
 
4
TULETT Daniel
SOUTH EAST CYCLING TEAM
44
5
DEBUYCK Robbe
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
36
6
BONNE Bert
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
34
7
TANGHE Lennert
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
27
8
WALLS Matthew
SOUTH EAST CYCLING TEAM
25
9
DE WEVER Merten
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
22
10
HAYTER Ethan
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
11
REYNDERS Jens
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
20
12
PETERS Tom
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
13
VAN HAUWERMEIREN Michiel
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
14
MC ELROY Sean
USA
19
15
THIJSSEN Gerben
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
18
16
VAN BOKHOVEN Ramon
TWC PIJNENBURG
 
17
VAN KEIRSBULCK Engelbert
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
17
18
VAN DE WATER Pieter
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
16
19
VERHULST Lothar
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
15
20
VAN MOER Brent
WIELERTEAM WAASLAND VZW
14
21
APERS Ruben
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
22
VAN DONINCK Alec
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
23
NEVENS Tibo
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
12
24
BECK Cedric
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
25
MEEUS Jordi
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
26
STEYNEN Reno
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
11
27
BERO Sean
SELECTION FCWB
 
28
VERCAMST Wesley
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
29
RENARD Simon
SELECTION FCWB
10
30
UALGASI Bram
CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
 
31
FIVÉ Trystan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
 
32
VAN ENDE Wouter
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
5
33
ROMBOUTS Seppe
DCM CYCLING TEAM
4
34
DRIESEN Yarne
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
 
35
VERSCHAEVE Viktor
WIELERTEAM WAASLAND VZW
3
36
DEMOLDER Stijn
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
37
COPPENS Jan
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
 
38
COMMISSARIS Lucas
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
39
CALLENS Martijn
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
2
40
CARPENTIER Jari
WIELERTEAM IEPER
1

Jongerenklassement

AANTAL DEELNEMERS: 126

1
TULETT Daniel
SOUTH EAST CYCLING TEAM
04:50:55
2
PETERS Tom
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
00:00:01
3
BEKAERT Yentl
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
 
4
MC ELROY Sean
USA
00:00:15
5
GOVAERTS Brent
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
00:00:16
6
CASSAERT Loran
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
00:00:22
7
FIVÉ Trystan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:00:40
8
SNELS Robbe
WSC HAND IN HAND BAAL
00:00:41
9
PESSEMIER Tom
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
00:00:54
10
HILLEN Michiel
WSC HAND IN HAND BAAL
00:02:15
11
VANSTEELANDT Thomas
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
00:04:23
12
NOPPE Matthias
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:04:43
13
PLYSIER Thibault
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:04:55
14
DE WAELE Bjarne
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
00:04:59
15
LIEVENS Dayvin
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:05:14
16
COGHE Lennert
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
00:06:11
17
VAN BUN Dries
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:06:16
18
SCHOTS Michaël
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
19
VAN DER EYCKEN Brent
WSC HAND IN HAND BAAL
00:06:41
20
WUYTS Sooi
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
00:06:43
21
CAETHOVEN Kenneth
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:07:02
22
VERCRUYSSE Bryan
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:07:46
23
BERNAERTS Jarne
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
00:08:12
24
VAN HELVOIRT Koen
TWC PIJNENBURG
00:08:33
25
VERCAMST Wesley
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:08:59
26
DELANGHE Niels
LOTTO OLYMPIA TIENEN
00:09:02
27
BLUMMEL Robin
TWC PIJNENBURG
00:09:12
28
WUYTS Siebe
WSC HAND IN HAND BAAL
00:09:25
29
LINDTHOUT Arne
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
00:11:26
30
TREMERIE Jensy
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:13:38
31
VOLKAERT Jonas
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:14:58
32
DUHAMEL Job
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:15:05
33
VERDONCK Loeka
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:15:35
34
VERELST Luca
WSC HAND IN HAND BAAL
00:16:20
35
DE CLERCQ Aaron
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
00:18:27

Ploegenklassement

AANTAL DEELNEMERS: 126

1
WIELERTEAM WAASLAND VZW
14:15:33
2
USA
00:00:23
3
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
00:00:39
4
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
5
SOUTH EAST CYCLING TEAM
00:00:48
6
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
00:00:52
7
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
00:00:54
8
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
00:01:00
9
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
00:01:02
10
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:01:04
11
VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF
00:01:11
12
CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
00:01:15
13
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:05:06
14
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
00:05:19
15
SELECTION FCWB
00:06:04
16
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
00:06:13
17
WSC HAND IN HAND BAAL
00:08:45
18
DCM CYCLING TEAM
00:10:16
19
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
00:15:49
20
TWC PIJNENBURG
00:17:46
21
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
00:17:53
22
ISOREX CYCLING TEAM
00:19:05
23
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:21:19
24
LOTTO OLYMPIA TIENEN
00:22:29

Wedstrijdkalender & Resultaten


  24/08/2014

- | ASP

BEERNEM


BK | 1.12K

BELGISCH KAMPIOENSCHAP


BK | 1.13

BELGISCH KAMPIOENSCHAP


OO | 1.14.3

GAVERE-VURSTE


OO | 1.17.3

HERZELE-BORSBEKE


- | MIN

IZEGEM


OO | 1.17.3

KOERSEL


- | ASP

KOERSEL


- | MINAFW

KOERSEL


OO | 1.13

KORTRIJK


OO | 1.15

LEDEGEM


OO | 1.16

LEDEGEM


OO | 1.17.3

MERENDREE


- | ASP

NUKERKE


UCI | MJ1.1

OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN


- | 1.12B

ONZE LIEVE VROUW WAVER


OO | 1.18

OVERPELT


- | 1.12B

PUURS


FLACUP | BMX

RANST


- | ASP

TIENEN - KUMTICH


- | MINAFW

TIENEN - KUMTICH


OO | 1.14.3

VLIERMAAL


OO | 1.17.3

WAANRODE


IC | 2.17

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR


OO | 1.14.3

WOUBRECHTEGEM


AFW | GENTL

WOUBRECHTEGEM


Wedstrijdgegevens beschikbaar

Resultaten vrijgegeven





Partners Wielerbond Vlaanderen

  • Grinta!
  • BioRacer
  • Bloso
  • Kortweg
  • Polar
  • Modemakers
  • Cyclelive plus-magazine
  • Topsport Vlaanderen
  • Nationale Loterij
  • Catena Cycling